Hotel Giotto Flavia Rzym - Kontakt

CH
Italiano
English
Français
Español
Deutsch
Русский
Português
Română
Polski
Svenska
日本語
中文
 
Hotel Giotto Flavia Rome

 

Facebook Flickr YouTube
OFERTY SPECJALNE - Kliknij tutaj!

Hotel Giotto Flavia Rzym

Najlepiej zapewnić szybkość - Rezerwacja

   
   
 
 
Rodzinny i jeden z najlepszych niedrogich hoteli w Rzymie. Ten mały, cichy i spokojny dwugwiazdkowy hotel Rzym oferuje 21 klimatyzowanych pokoi gościnnych idealnie centralnie położonych.
 
GWARANCJA NAJLEPSZYCH CEN
Gwarantujemy Wam nasze najlepsze ceny jeśli rezerwujecie bezpośrednio u nas, używając naszego własnego systemu rezerwacji online… Mimo to, jeśli chcecie do nas napisać, jeśli macie jakieś szczególne prośby lub uwagi, chętnie od Was usłyszymy. Może nawet opublikujemy to co napiszecie tutaj, na naszej stronie internetowej w recenzjach naszych klientów i świadectwach, które dla polepszenia jakości usług i standardu zakwaterowania już wkrótce zaczniemy zbierać…!
 
RZYM WIECZNE MIASTO
Rzym jest jedną z największych atrakcji świata nie tylko dzięki oferowanemu bogactwu zabytków, muzeów i historii, ale także dzięki wspaniałemu jedzeniu! Nie zapominajmy, że włoskie jedzenie jest kochane na całym świecie a Rzym oferuje jedne z najlepszych restauracji we Włoszech. Czy chodzi o dania tradycyjne czy o spektakularnie zaprezentowane dania nowoczesne, Rzym ma coś dla każdego, spytajcie naszego konsjerża o detale.
 
KONTAKT
   
Home Via Flavia 84, 00187 Rzym, Włochy

Hotel Giotto Flavia został niedawno oceniony jako jeden najlepszych w Rzymie, oferujących wysoką jakość za niską cenę dzięki doskonałej relacji cena-jakość, więc jeśli planujecie przyjechać do Rzymu z nieco ograniczonym budżetem dlaczego nie sprawdzić naszych cen online używając dostarczonego przez nas systemu rezerwacji. Myślimy, że będziecie mile zaskoczeni!

 
         
 
Hotel Giotto Flavia Rzym
Internet Wi-Fi
BEZPŁATNY INTERNET WI-FI
Via Flavia, 84 - 00187 Rzym, Włochy | P.IVA 14742951008 | Polityka Prywatności
Strona zaprojektowana i administrowana przez Fisheyes Ltd.