Hotel Giotto Flavia Rzym - Położenie

CH
Italiano
English
Français
Español
Deutsch
Русский
Português
Română
Polski
Svenska
日本語
中文
 
Hotel Giotto Flavia Rome

 

Facebook Flickr YouTube
OFERTY SPECJALNE - Kliknij tutaj!

Hotel Giotto Flavia Rzym

Najlepiej zapewnić szybkość - Rezerwacja

   
   
 
10 MINUT OD STACJI KOLEJOWEJ TERMINI
Hotel Giotto Flavia cieczy się centralnym położeniem w Rzymie, niedaleko Stacji Kolejowej Termini, znajdującej się tylko 10 minut drogi od niego.
 
OTOCZENIE
Do sąsiadujących atrakcji zaliczyć można Hiszpańskie Schody, Fontannę di Trevi z których do wszystkich łatwo dotrzeć pieszo… Aby zobaczyć Koloseum czy Forum Romanum również możecie się przespacerować, ale jako że znajdują się one nieco dalej polecamy skorzystanie z autobusu lub z metra. I wreszcie do Muzeów Watykańskich i Bazyliki Świętego Piotra można dotrzeć biorąc linię A metra z Piazza Repubblica do przystanku Ottaviano San Pietro, który znajduje się 5 przystanków lub 20 minut dalej. Zakupy w Rzymie są bardzo dobre, a nasz hotel znajduje się niedaleko niektórych z najlepszych sklepów, spytajcie konsjerża dla szczegółowych informacji!
 
BEZPIECZNE REZERWACJE ONLINE
Najlepsze ceny gwarantowane! Rezerwacje Online zanim zarezerwujesz pokój w naszym hotelu za pomocą jakiejkolwiek innej strony internetowej zatrzymaj się, zastanów i sprawdź nasze bezpośrednie ceny online… robimy co w nasze mocy aby zagwarantować Wam najbardziej konkurencyjne ceny jeśli rezerwujecie Wasz tani pokój hotelowy w Rzymie w Hotelu Giotto Flavia przy pomocy bezpośredniego systemu rezerwacji online. Żadne pieniądze nie są ściągane z Waszej karty kredytowej kiedy dokonujecie rezerwacji, potrzebujemy tylko gwarancji na wypadek gdybyście się nie pojawili! Wszystkie pieniądze dotyczące rezerwacji zostaną potrącone przy wymeldowywaniu z hotelu!
 
POŁOŻENIE

Jeśli macie kilka walizek i nie chcecie iść tak daleko, przejedźcie jeden przystanek metrem do stacji Repubblica znajdującej się tylko 5 minut drogi. Rezerwacje onlineUżyjcie bezpiecznego systemu rezerwacji online, aby zarezerwować Wasz pokój i zapłaćcie przy wymeldowaniu!

Dwugwiazdkowy Rzymski Hotel Giotto Flavia jest położony idealnie dla rozpoczęcia Waszych Rzymskich Wakacji. Romans i historia sprawią, że poczujecie się jakbyście dopiero co zeszli z planu filmu, dzięki Via Veneto oddalonej tylko o kilka minut. Ożywcie “Dolce Vita” (słodkie życie) lat 50. kiedy to narodził się fenomen paparazzich. Zajmijcie miejsce i obserwujcie przechodzących ludzi na słynnych Hiszpańskich Schodach. Wrzućcie kilka monet do Fontanny di Trevi i przespacerujcie się do Piazza Venezia z jego niesławnym pomnikiem nieznanego żołnierza. Zobaczcie balkon z którego Mussolini zwracał się do tłumów i zmianę gwardii przez Palazzo Quirinale, gdzie rezyduje prezydent Włoch.

Pociągiem

Jesteśmy położeni około 15 minut pieszo do stacji Termini i stąd znajdujemy się w połowie drogi między Termini i stacją metra Repubblica. Wychodząc głównym wyjściem przyjedźcie Piazza Repubblica i weźcie ulicę Via XX Settembre. Via Flavia jest pierwszą ulicą na prawo. Możecie też wziąć taksówkę, która powinna kosztować około 5 euro w dzień lub 10 w nocy.

Samolotem z lotniska Fiumicino

40 euro taksówką z bagażem to cena stała. Możecie też skorzystać z pociągu Leonardo Express odjeżdżającego w kierunku Termini co 20 minut. Bilet kosztuje 11 euro od osoby. Najłatwiejszą drogą dotarcia do nas jest skorzystanie z naszego serwisu dostępnego na życzenie przy rezerwacji.

Samolotem z lotniska Ciampino

30 euro z bagażem to cena stała. Możecie też wziąć autobus Schiaffini do Termini za 5 euro lub autobus Cotral do stacji metra Anagnina za 2 euro (1 euro + 1 za bagaż). Stamtąd weźcie metro do stacji Termini lub Repubblica. Użyjcie poniższej mapy jako przewodnika.

Samochodem

Z obwodnicy Grande Raccordo Anulare (G.R.A.) weźcie wyjście numer 13 oznaczone jako Tiburtina. Skierujcie się po znakach do Roma Centro a potem do stacji Termini. Weźcie pierwszą ulicę w prawo z Piazza Repubblica i kierujcie się z ruchem ulicznym do via Pastrenego. Skręćcie w lewo, a potem w drugą w prawo - to via Flavia. Wydrukujcie powyższą mapę aby łatwiej znaleźć drogę do Hotelu Giotto Flavia Rzym.

 
         
 
Hotel Giotto Flavia Rzym
Internet Wi-Fi
BEZPŁATNY INTERNET WI-FI
Via Flavia, 84 - 00187 Rzym, Włochy | P.IVA 14742951008 | Polityka Prywatności
Strona zaprojektowana i administrowana przez Fisheyes Ltd.